Photo Rating Website
Start Kolczyki Sandały 40 Peugeot 407 bosch wvt

Honor w literaturze


Łaźnię sprzed ponad tysiąca lat odkopano w Małopolsce « Archeowieści

Temat: Pojedynki
...większość hieny cmentarne. Działanie zgodnie z honorem, czasem specyficznie pojmowanym, ma duże znaczenie w organizacjach i grupach niejawnych. Honor jako skłonność do obrony godności jest jedyną rzeczą, która pozostaje, a nawet wzmacnia się, w ekstremalnie trudnych warunkach. Dla polskich oficerów i żołnierzy taką ciężką próbą honoru była zdrada jałtańska po II wojnie światowej i stan wojenny 1981 r. W polskiej historii i literaturze honor jest często łączony z patriotyzmem i bohaterstwem.
Źródło: lkr.pl/viewtopic.php?t=17114Temat: Honor Indian w literaturze
Dziwny temat ? Nie wiedziałem gdzie to dać ... Ogólnie rzecz biorąc to element mojej prezentacji maturalnej. Dokładny temat to : Męski honor w literaturze Więc pomyślałem hmm czemu by jako jeden z przykładów nie wziąć jakiegoś czerwonoskórego zwłaszcza że nie ogranicza mnie tylko literatura rodzima ani epoka. Problem jest taki że nie wiem jaką książkę (bohatera bądź ewentualnie w ostateczności bohatera zbiorowego) z jakiejś książki. Teraz czytam aktualnie Czerwonego łabędzia ... co prawda to zbiór mitów tylko ale bardzo chętnie wezmę mit ( z racji...
Źródło: indianie.info/viewtopic.php?t=1354W sercu wszystkich dzieci jest szczególne miejsce dla tych, które wydały je na świat.

Designed By Royalty-Free.Org